Witaj!

Stworzyliśmy coś pięknego i chcemy podzielić się tym z Tobą. Tworzymy wszystko z dużą dokładnością, a większość pracy to praca rąk człowieka. Glash to designerska lampa w stylu retro. To eksponat, który wypełnia przestrzenie nadając im niepowtarzalny charakter. Jego ciepłe żarowe światło oraz wykonanie łączące design z funkcjonalnością, przypomina o najlepszych czasach, kiedy to tworzono rzeczy z duszą, tak bardzo odmienne od współczesnej produkcji masowej. Poznaj Glash!

Jestem dumny, że projekt który zaistniał w mojej głowie jako jedna myśl, znalazł uznanie ludzi kochających rzeczy z duszą. Zapraszam do poznania mojego designu.

Bartosz Dąbrowski

Co robimy

GLASH GH01

Model GH01 to największa lampa z rodziny Glash. Waży ok. 34kg i może osiągnąć wysokość 3m! Idealnie wypełnia duże wnętrza. Doskonale sprawdza się w loftach, apartamentach czy miejscach spotkań. Nasi klienci wybrali GH01 do swoich mieszkań w budynkach poindustrialnych, do biur, pracowni oraz do restauracji.
Więcej informacji…

GLASH atk0

Model ATKO to najmłodszy członek rodziny Glash. Lampa przeznaczona głównie do miejsc standardowych rozmiarów. Została stworzona po to, by móc „wejść” do typowego mieszkania. ATKO to propozycja dla osób, którym spodobała się lampa Glash i jednocześnie wolą bardziej kompaktowe rozmiary, bądź nie mają wystarczająco dużo wolnej przestrzeni w swoim wnętrzu. Więcej informacji…

Galeria

Formularz kontaktowy

Kontakt

Kościuszki 27b
85-079 Bydgoszcz
Polska
Telefon: (+48) 536 200 115